Projekty konkursowe

Projekt budynku biurowego w Katowicach w standardach Breeam:

xxx

ddd

 NewRelax Hotel & SPA:

NewRelaxHotel&SPA

NewRelax Hotel&SPA to kompleksowy i nowoczesny hotel w skład którego wchodzi: sala bankietowa na 150 osób, sala konferencyjna i hotel dla 53 gości. W zakres SPA wchodzi fitnsess, siłownia, strefa relaksu oraz gabinety odnowy biologicznej. Część restauracyjna i siłownia z salą fitness wysunięte są nad powierzchnię zalewu, aby goście mogli podziwiać piękne otoczenie, natomiast spacerowicze, mogli z zaciekawieniem dopatrywać się architektury hotelowej. Na oknach sali bankietowej zostaną zamontowane wodne tafle, które będą mogły zostać na życzenie klientów włączone, co sprawi efekt wodospadu spływającego do zalewu kieleckiego.

Sanatorium “Bartek” w Zagnańsku:

SanatoriumBartek

Sanatorium “Bartek” zostało zaprojektowane na przeciwko jednego z najstarszych zabytków w Polsce – Dębu Bartek, w Zagnańsku. Na kondygnacji “O” znajdować się będzie lobby ze specjalnymi informatorami o zabytku i okolicy, Sala Bankietowa na 120 osób i zaplecze kuchenne. Na kondygnacji “+1″ znajdować się będzie strefa hotelowa dla 24 gości i strefa sanatoryjna z przystosowanymi zabiegami. Budynek został zaprojektowany w ten sposób, aby goście hotelowi nie przeszkadzali sobie nawzajem z kuracjuszami. Dla spacerowiczów zaprojektowano specjalne alejki z tężniami oraz strefę rozrywkową, gdzie będą mogły się odbywać imprezy integracyjne. Z uwagi na energooszczędność, budynek został zaprojektowany jako jednolita bryła, aby uniknąć szybkiego ochładzania się budynku zimą.

Projekt domu w krajobrazie, dom pogrążony w ziemi dedykowany dla nudystów:

Dom dla tancerzy

Dom dla tancerzy, zagłębiony jest w ziemi, co sprawia, że jest ekologiczny, korzysta z wszelkich dobrodziejstw gruntu. Zarówno do ogrzania jak i chłodzenia jego, wykorzystywana jest tylko energia geotermalna i energia własna. Otaczająca ściany budynku ziemia latem chłodzi pomieszczenia, natomiast zimą oddaje ciepło. Dom jest elastyczny, dzięki czemu nie ingeruje w środowisko naturalne i kulturowe, idealnie wtapia się w otoczenie. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 270mkw.

Kids Land -przestrzeń kreatywnego dziecka:

KidsLand

Obiekt dla dzieci KIDSland, to miejsce w którym dzieci będą mogły rozwijać swoje pasje i umiejętności. W budynku znajdują się do ich dyspozycji dwie sale: pomarańczowa, która ma ich pobudzić do zabawy i kreatywności, oraz zielona w której dziecię będą mogły rozwijać się intelektualnie. Dla rodziców została zaprojektowana komfortowa poczekalnia z wygodnymi siedziskami i miejscami kawowymi. Nieruchomość zaprojektowana jest z uwzględnieniem wszelkich dobrodziejstw dla osób niepełnosprawnych.